Červenec 2014

29. červenec

29. července 2014 v 23:16 | Elisa
Nezapomněla jsem na vás, jen už nevím, o čem bych psala, je to víceméně stejné, snažím se omezovat miu, cvičit.. zhubla jsem, ale nevím kolik, na váhu nechci.. Teď mám jet na delší dovolenou, tak tu nebudu moc, ale jasně, že budu vaše blogy sledovat, víte, že komentuji.. díky, že tu jste, i když také vidím, že většina má taky pauzu... držte se zlatíčka!..
19.7

19. července 2014 v 23:41 | Elisa

15.7

15. července 2014 v 22:16 | Elisa
Skvělé... Dopsala jsem článek a vymazalo se mi to... :/ Faakt...

Ahooj, zlatíčka,
u mě teď docela naprd, protože mají doma všichni dovolenou, takže si nemůžu plánovat a nejíst jídla, protože nevím co bude, kam pojedeme, co budeme dělat... U obědů se snažím mít nejméně na talíři a ovládat se... Jinak třeba nemám ráda restaurace - tolik na výběr, všichni spěchají, pak nemaj jako přílohy brambory a jen hranolky:((( no horor :D Ani CC light si nemůžu koupit!!!! :OO

Normálně jsou rodiče večer unavení, takže se klidí a nestarají se, jenže teď se dělají druhé večeře, zákusky...

Někdy na vteřinku to chci všechno zahodit, jenže pak mi dojde, že právě to chci!!! Chci hubenost, prázdné ploché bříško.... Musíme vydržet a nevzdat se!!!

Z tréninků mám docela zpevněné tělo, ale... já přece svaly nechci!!! Ale zase musím sportovat... A když si nedám energetické jídlo, tak omdlévám a je mi blbě a trenér se může zcvoknout, proč pořádně nemakám... A když se najím, tak zase výčitky, nebo stres z tolika jídla - hlavně po cvičení, třeba oběd po dopoledním tréninku a je z toho mia... FAAKT naprd://

Takže chce to kuráž!

AAAh, kašlu na všechny výmluvy, prostě musím!!! (díky, Meme)

Supersize vs Superskinny

6. července 2014 v 18:39 | Elisa
Jak už jsem zmiňovala v LiebsterAward, ráda a hodně sleduju pořady Supersize vs Superskinny na youtube, je tam spousta dílů ze všech sezón.

1.7

1. července 2014 v 23:22 | Elisa
Zlatíčka, promiňte za tu neaktivitu, vaše blogy čtu, někdy komentuju, ale sama nějak už nemám sílu psát články :/// Prostě potřebuju chvíli pauzu, nebooojte, nikam neodcházím, jen prostě.. chápete? Když není o čem psát, vůbec se nechce přemýšlet............ díky, že tu jste, andílci!! :) Něco bych napsala, ale už nemůžu.. :D Budu se snažit bojovat s Miou a cvičit, třeba zase oprášit jógu!
P.S. A děkuju Holly za nominaci na Liebster - podívám se na to!!! díiky :)